Durban jed výška rastliny vnútorný rast

Durban jed výška rastliny vnútorný rastWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od jeho zavedenia v USA ho pre stabilitu a iné dôvody prekročili iní. Jeho používanie sa tiež rozšírilo široko-ďaleko, čím sa stal známym kmeňom marihuany medzi rekreačnými a liečebnými užívateľmi. Púčiky Durban Poison sú pokryté hustými a príliš veľkými zúženými trichómami, čo z neho robí ideálnu burinu na výrobu koncentrátov. Lesné zelené listy sú posiate jasne oranžovými piestikmi, pripravené prijať peľové zrná z neďalekej samčej rastliny.

Obsah:
  • Kmeň kanabisu Durban Poison
  • Durban Poison Auto Flower Seeds | Feminizovaný kmeň Durban Poison
  • Desať najlepších výberov kmeňov Sativa od Green Sativa
  • Durban Poison (holandská vášeň) 5 semien
  • Durban Poison
  • Feminizované semená Durban Poison
  • Najlepšie vonkajšie kmene 2021: Durban Poison a Swazi Gold Punted ako najlepšie kmene pre domácich pestovateľov v USA
  • Recenzia pestovania Durban Poison
  • Menage kmeň indica alebo sativa
  • Durban Poison feminizovaný
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: Plodina Durban Poison 1. časť

Kmeň kanabisu Durban Poison

Je mimoriadne potentná a aj začiatočníci sa na ňu môžu v plnej miere spoľahnúť. Má stredne krátku dobu kvitnutia v interiéri, ktorá sa pohybuje kdekoľvek medzi 9 a 11 týždňami.

Pri pestovaní vonku je najlepší mesiac na zber výnosov medzi septembrom a októbrom. Výšky sú väčšinou nízke, čo znamená, že je ovládateľná bez ohľadu na prostredie, v ktorom rastie. Napríklad výšky dosahujú až 80 cm v prípade vnútorného pestovateľského prostredia a až cm vonku. Púčiky sú obrovské a sú pokryté dlhými živicami. Tieto vlastnosti ju nevyhnutne robia správne prispôsobenou pre vonkajšie prostredie, ktoré zažíva miernejšie podmienky.

Durban Poison má väčšinou povznášajúce účinky. To znamená, že kedykoľvek počas dňa sa cítite na dne a chceli by ste byť vo svojej najlepšej forme, feminizovaný Durban Poison vám môže pomôcť. Povedzte nie, aby ste sa cítili zle s najlepšie feminizovaným kmeňom – Durban Poison. Feminized Durban Poison sa dobre darí v interiéri, exteriéri a pri hydroponickej kultivácii.

Jej púčiky sú také masívne, že je nevyhnutné poskytnúť matke dostatok vody. Jej rastúce ťažkosti môžu byť pre vás ľahké alebo mierne, v závislosti od vašich skúseností.

V skutočnosti je jedným z mála kmeňov, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov aj skúsených pestovateľov marihuany. V prípade pestovania v interiéri dáva feminizovaný kmeň Durban Poison až g na meter štvorcový a až g na meter štvorcový, keď sa pestuje vonku.

Kmeň má sladkú chuť sladkého drievka, zatiaľ čo vôňa je mierna. Čas čítania: 5 minút Ak vyrábate jedlá alebo varíte s marihuanou, musíte rastlinný materiál najskôr dekarboxylovať. Je to komplikovaný výraz pre jednoduchý proces. Čas na čítanie: 6 minút Zber vašej rastliny konope si vyžaduje pomerne málo. Napríklad, aký je najlepší spôsob, ako odrezať rastlinu, odstrániť listy a nechať kvitnúť. Čas čítania: 6 minút Zaujíma vás, ako uhasiť joint a odložiť si ho na neskôr?

Dostali sme odpovede. Kĺb, bežne označovaný ako a. Preskočiť na obsah Vybrané: Durbanský jed feminizovaný. Durbanský jed feminizovaný. Tento produkt predáva: amsterdammarihuanaseeds. Pozrite si na stránke predajcu. Charakteristiky Má stredne krátku dobu kvitnutia v interiéri, ktorá sa pohybuje medzi 9 a 11 týždňami.

Dobrý kmeň na zmiernenie stresu Durban Poison má väčšinou povznášajúce účinky. Môžem pestovať tento kmeň vo vnútri? Očakávaný výnos V prípade pestovania v interiéri dáva feminizovaný kmeň Durban Poison až g na meter štvorcový a až g na meter štvorcový pri pestovaní vonku. Dobre známy pre svoju chuť Kmeň má sladkú chuť sladkého drievka, zatiaľ čo vôňa je jemná.

Tom Farmer. S viac ako 10-ročnými skúsenosťami ako zanietený pestovateľ kanabisu. Kolegom pestovateľom poskytujem denné rady týkajúce sa: pestovania kanabisu, genetiky semien, zábavného čítania faktov o konope, relevantného obsahu a ďalších.

Súvisiace produkty. Režete si konopné vršky za mokra alebo nasucho? Naši špecialisti na konope. Populárne práve teraz. Popcorn Bud 26. júla, E Bizz Group B.


Durban Poison Auto Flower Seeds | Feminizovaný kmeň Durban Poison

Americkí zástancovia buriny ju objavili v r a priviezli ju z juhoafrického prístavného mesta Durban. V priebehu rokov bol krížený s rôznymi kmeňmi, takže jeho genetický kód by ste mali nájsť v mnohých populárnych hybridoch. Po vyvinutí kmeňa prostredníctvom selektívneho príbuzenského kríženia odovzdal niekoľko semien svojmu priateľovi Melovi Frankovi. Cieľom dua bolo skrátiť čas kvitnutia a zároveň zvýšiť úrodu. Po práci s viacerými generáciami rastlín Mel zistil, že existujú dva odlišné fenotypy.

Rastliny ICE sú v interiéri podsadité, ale môžu dosiahnuť výšku až 2 m (6'5”), čo je zoznam najlepších kmeňov odolných voči plesniam bez Durban Poison.

Desať najlepších výberov kmeňov Sativa od Green Sativa

Durban Poison! Pre dlhoročných pestovateľov a užívateľov kanabisu ide o legendárny kmeň marihuany, ktorý je obľúbený už najmenej 40 rokov. Zatiaľ čo genetika marihuany z juhovýchodnej Ázie, Latinskej Ameriky, Jamajky, Stredného východu a Indie dominuje panteónu známych základných kmeňov marihuany, Afrika bola zanedbávaná. Toto zanedbávanie je smutné, pretože Afrika má mnoho druhov konope a dlhú tradíciu pestovania marihuany obyvateľmi miest a vidieckych kmeňov. Durban Poison je čistá krajina Sativa pôvodne pestovaná v zapadákove neďaleko Durbanu v Južnej Afrike. Durban je prístavné mesto v Indickom oceáne. Tam bol kmeň niekoľko rokov inbredný, aby skrotil jeho nadmernú výšku, slabé konáre podobné viniču a dlhú fázu kvitnutia. Najstaršie verzie Durban Poison rástli veľmi vysoko, mali extrémne tenké listy a vývoj pukov bol chybný, s dlhými, tečúcimi kalichmi a málo živicovými žľazami.

Durban Poison (holandská vášeň) 5 semien

Techniky pestovania: Pestovanie vonku v pôde umožní tejto sative vzlietnuť a rásť smerom k oblohe. Dávajte pozor na jeho veľké úseky počas kvitnutia, ktoré si budú vyžadovať dostatočnú mriežku na podporu púčikov. Prerezávajte agresívne, posielajte energiu smerom von na miesta s púčikmi, ktoré budú dostávať najviac slnečného svetla. Durban Poison môžete pestovať vo vnútri alebo vonku, pretože je odolný voči všetkým typom počasia. Ak pestujete vo vnútri, najlepšie výsledky dosiahnete pomocou hydroponického systému.

Durban Poison prišiel z Južnej Afriky, konkrétne z mesta Durban. Toto je čistá krajina Sativa, čo znamená, že dokáže aktivovať a podnietiť kreativitu, ako aj poskytnúť energický, euforický pocit.

Durban Poison

Durban Poison pochádza z juhoafrického prístavného mesta Durban. Chovatelia sa tam rozhodli vycestovať, aby preskúmali, čo juhoafrické sativy ponúkajú. Semená boli prevezené do Amsterdamu, kde vedci ganja začali šľachtiť tento kultivar s rôznymi zelenými pochúťkami. Durban Poison pochádza z pôvodného Durbanu, ktorý bol hybridizovaný s genetikou Indica. Durban Poison je známy kmeň, mnohé seedbanky môžu mať svoje vlastné verzie tejto sativy. Chuť Durban Poison je celkom jedinečná.

Feminizované semená Durban Poison

Durban Poison je kmeň marihuany s čistou dominanciou Sativa, ktorý si získal popularitu po celom svete pre svoju sladkú vôňu. Tento kmeň krajinskej rasy pochádzajúci z Južnej Afriky je známy ako Durban Poison, ale našťastie je netoxický. V súčasnosti Durban Poison oceňujú po celom svete všetky vrstvy života: rekreačný, medicínsky, mladý, starý, dabbéri, vaperi, OG tokeri a všetci v strede. Ako Sativa je kmeň Durban Poison ideálny na použitie počas dňa, aby ste sa zobudili bez chvenia kávy. Durban Poison je klasický kmeň od Dutch Passion.

Najlepšie kmene kanabisu s nízkym zápachom na pestovanie v interiéri Rastliny Durban Poison môžu byť takmer bez zápachu, čo je skvelé na nenápadné pestovanie.

Najlepšie vonkajšie kmene 2021: Durban Poison a Swazi Gold Punted ako najlepšie kmene pre domácich pestovateľov v USA

Je mimoriadne potentná a aj začiatočníci sa na ňu môžu v plnej miere spoľahnúť. Má stredne krátku dobu kvitnutia v interiéri, ktorá sa pohybuje kdekoľvek medzi 9 a 11 týždňami. Pri pestovaní vonku je najlepší mesiac na zber výnosov medzi septembrom a októbrom.

Recenzia pestovania Durban Poison

Dovezené z Južnej Afriky vyrobené v Holandsku. Veľmi stabilná rastlina s dlhými listami. Durban Poison vytvára veľké a dlhé púčiky pokryté živicou. Durban Poison má sladkú chuť sladkého drievka a veľmi povznášajúci. Ideálna vonkajšia rastlina pre miernejšie podnebie.

S hrozivým názvom, ktorý naznačuje jeho silnú psychoaktivitu, je Durban Poison čistou juhoafrickou sativou krajnou rasou. Kanabis sa na africkom kontinente pestuje minimálne od 14. storočia; v ére holandskej kolonizácie sa rozšírila na juh a skupiny Khoikhoi, San a Bantu pôvodom z Južnej Afriky mali zavedenú kultiváciu a kultúrne akceptovanie drogy, ktorú nazývali dagga.

Menage kmeň indica alebo sativa

Táto čistá sativa z Južnej Afriky pochádza z prístavného mesta Durban. Tento kmeň, známy pre svoju korenistú vôňu a chuť, si získava obľubu po celom svete pre svoje energizujúce a povzbudzujúce účinky. Durban Poison je perfektný kmeň, ktorý vám pomôže udržať si produktivitu počas náročného dňa. Durban je skvelým zdrojom mozgovej energie s jasným, funkčným súborom účinkov, ktoré zvyšujú kreativitu, spoločenskosť a celkovú náladu. Veľmi energická, je považovaná za jednu z najčistejších a najdostupnejších kmeňov sativy na trhu. O pravých juhoafrických Durbanoch je známe, že sú extrémne draví a hraniční psychedelickí, ale holandské verzie, ktoré kolujú na trhu, sa niekedy kvôli stabilite krížia so Skunkom. Pripomína aníz, má veľmi výraznú zmes sladkej a korenistej vône: fenikel, aníz, pomaranč, citrón a borovicu, vďaka čomu je obľúbený u mnohých pacientov v ambulancii, ako aj u fajnšmekrov.

Durban Poison feminizovaný

Zdá sa, že JavaScript je vo vašom prehliadači zakázaný. Pre najlepší zážitok na našej stránke si nezabudnite vo svojom prehliadači zapnúť Javascript. Pôvodný Durban Poison od Dutch Passion je klasická vonkajšia a vnútorná odroda, dostatočne odolná na pestovanie vonku v Holandsku.