Výsadba a starostlivosť o hongkongskú orchideu

Výsadba a starostlivosť o hongkongskú orchideuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na zdieľanie tejto stránky na rôznych platformách sociálnych médií použite tieto praktické ikony:. Registrácia Prihlásenie Prepínanie navigácie. Tropické rastliny. Otázka od cherihauser6 26. mája

Obsah:
  • Návyky rastu hongkonských orchideí
  • Aké veľké sú hongkonské orchidey?
  • Bauhinia blakeana ~ strom hongkonskej orchidey
  • Pestovanie orchideí vo Phoenixe v Arizone
  • Prerezávanie hongkonských orchideí
  • Veľkosť stromu hongkonskej orchidey
  • Bauhinia purpurea - strom hongkonskej orchidey
POZRITE SI SÚVISIACE VIDEO: BAUHINIA BLAKEANA #Hongkongský strom orchidey #rastlina #kvet

Návyky rastu hongkonských orchideí

S láskou a vášňou môže mať každý peknú záhradu Elaine Yim Count Your Blessings! Autor neznámy. Nevedel som, že sú národným kvetom Hongkongu, je ich tu veľa! Nádherný kvet. Môj záznam. Skvelé zábery, ale môj najobľúbenejší je ten druhý.. Krásny kvet! Farba a forma sú také pekné a zaujímavé. Chápem, prečo bol vybraný ako kvetinový znak Hong Kongu. Už som ich videl. Má krásny kvet! Patrím do 1. skupiny! Tie sú nádherné!

Listy majú naozaj zvláštny tvar! Povedal by som, že ho musím mať, ale stavím sa, že s kanadskou zimou by to nebolo šťastné! Krásne kvitne!! Myslím, že máme endemický druh tohto stromu, možno je to B. Zdá sa však, že si to nikto neváži, pretože na našom pozemku rastie ako dobrovoľné stromy spolu s inými stromami, takmer ako vo voľnej prírode.

Aké krásne stromy ukazuješ, jesenná Belle. Patrím k skupine, ktorá oceňuje stromy pre ich hodnotu, v neposlednom rade tieň v mojej klíme. Nemám však stojan na ovocie. Môžeme zjesť asi toľko, koľko si dopestujeme okrem fíg. Krásne kvitne!! Tiež nezvyčajné listy – aké šťastie, že rastú v susednej záhrade!

Naozaj krásny hongkee kvet. Fialová alebo ružová farba? Čo sa týka ošetrovania stromov, Bananaz vidí strom ako strom. Som si istý, že všetci vaši čitatelia záhradkárstva musia patriť do stromovej skupiny 1! Strom, ktorý ste nám predstavili v tomto príspevku, je veľmi krásny a exotický. Pekný príspevok ako vždy. Posledný odsek je veľmi vtipný.

Všetci vnímame tú istú vec úplne inak. Zvyčajne, keď to máme, nevážime si to, ale ak to iní zničia, cítime sakit hati. Slová sú ako hlas srdca Konfucia Poznámka: Ak nemôžete komentovať môj najnovší príspevok, kliknutím na názov príspevku znova otvorte príspevok a skúste svoje komentáre napísať znova.

Komentáre v časti „Anonymný“ budú automaticky považované za spam, ak nebude uvedené žiadne meno. Spočítajte svoje požehnania! Poznať ma, poznať vás Vitajte v našom exotickom svete večných letných a tropických dažďových pralesov!

Hongkongská kráska v Malajzii! Len pre informáciu, toto nie je opakovanie môjho predchádzajúceho príspevku. Kvety Bauhinia blakeana vyzerajú ako B. Bauhinia blakeana je kvetinový znak Hong Kongu.

Vedecký názov: Bauhinia x blakeana alebo Bauhinia 'blakeana'. Čínske mená: Chung Ming Yip kantonsky znamenajú 'šikovné listy'. Listy môžu byť v tvare srdca, kopýtka, rázštepu alebo dokonca obličkovitého tvaru podľa toho, ako sa naň pozeráte. Do ktorej skupiny patríte? Toto je môj príspevok pre Dnešné kvety, odkaz je tu.

Odoslať e-mailom tento BlogThis! Označenia: Bauhinia blakeana , Pôvodné rastliny , Stromy. Jama Nedeľa 5. júna, Moderná mama Nedeľa 5. júna, Luna Miranda Nedeľa 5. júna, Nedeľa motýľa Sage, 5. júna, Sandra Gardener pondelok 6. júna, Malý pondelok 6. júna, Pondelok Judy, 6. júna, pondelok Chubskulit Rose , 6. júna, Andrea pondelok 6. júna, Nell Jean utorok 7. júna, Wendy utorok 7. júna, Barbara utorok 7. júna, jeden utorok 7. júna, Novší príspevok Starší príspevok Domov.

Prihlásiť sa na odber: Pridávať komentáre Atom. Ťavia noha alebo konské kopyto? Alebo je to milujúce srdce? Ale čo motýlie krídla?


Aké veľké sú hongkonské orchidey?

Má vysokú toleranciu voči suchu a pestovanie v suchej pôde prinesie najlepšie kvetinové prejavy. Kvety podobné orchideám, v odtieňoch fialovej, červenej, ružovej, bielej alebo žltej, majú priemer tri až štyri palce a produkujú sa hojne v rôznych obdobiach roka, v závislosti od druhu. Tento strom je považovaný za stredne odolný voči chladu, najlepšie rastie v zóne 10 a teplejších oblastiach zóny 9B. Orchidea je nápadný tropický strom, ktorý pochádza z Indie a častí Ázie. Bohato kvitnúce od jesene do jari, nádherné kvety podobné orchideám, bohaté ružovo-ružové kvety, žiaria proti lístiu a priťahujú kolibríky. To nielenže pridá odborné znalosti k vášmu záhradníckemu koníčku, ale tiež vám pomôže pochopiť jeho vlastnosti. Postava 1.

Vyhnite sa teplotám nižším ako 30° F (°C). Aby orchidey dobre kvitli, vyžadujú plné slnko až čiastočný tieň. Novovysadené stromy denne polievajte.

Bauhinia blakeana ~ strom hongkonskej orchidey

Druhy orchideí. Iste, na prvý pohľad by ste si mysleli, že tento nádherný strom je orchidea. A nepomôže ani názov. Jeho kvety sú úžasne podobné orchideám, ale v žiadnom prípade nesúvisia so žiadnym druhom orchideí. Bauhinia alebo viac populárno známy ako orchidea je oficiálnym kvetinovým znakom Hongkongu. Kvet sa dokonca objavuje na jeho národnej vlajke. Bauhinia sa špeciálne nazýva strom Purple Orchid kvôli svojim fialovým kvetom.

Pestovanie orchideí vo Phoenixe v Arizone

S láskou a vášňou môže mať každý peknú záhradu Elaine Yim Count Your Blessings! Autor neznámy. Nevedel som, že sú národným kvetom Hongkongu, je ich tu veľa!

Kliknutím zobrazíte celú odpoveď Ako sa pestuje orchidea v Hong Kongu? Hongkonská orchidea rastie na plnom slnku alebo v čiastočnom tieni, ale preferuje plné slnko.

Prerezávanie hongkonských orchideí

Kliknutím zobrazíte celú odpoveď. Okrem toho, ako rýchlo rastie hongkonská orchidea? Orchidea má rýchly rast, čo znamená, že je schopná pridať 24 palcov alebo viac k svojej výške za jediné vegetačné obdobie. Pretože dosahuje maximálnu výšku 20 až 40 stôp, môže dosiahnuť plný rast už za 10 rokov. Jeho šírka je 20 až 25 stôp, čo mu dáva nepravidelný tvar vázy.

Veľkosť stromu hongkonskej orchidey

Na prehliadanie Academia. Prihláste sa cez Facebook Prihláste sa pomocou Google. Pamätať si ma na tomto počítači. Zadajte e-mailovú adresu, pomocou ktorej ste sa prihlásili, a my vám pošleme odkaz na obnovenie. Potrebujete účet? Kliknite sem a zaregistrujte sa. Stiahnite si zadarmo PDF.

Rastlina v skutočnosti nie je orchidea môžete povedať niekoľkými spôsobmi: orchidey nerastú ako stromy; ich listy nemajú rozvetvené žily; piestik a tyčinka z.

Bauhinia purpurea - strom hongkonskej orchidey

Krásna hongkonská orchidea sa vyfarbuje od zimy do jari s úchvatnými červenofialovými kvetmi veľkými až 6 palcov. Zhluky 4 až 5 palcov širokých, svetloružových až purpurových kvetov, pruhované alebo škvrnité s fialovou farbou, prichádzajú v zhlukoch na koncoch konárov. Zvyčajne kvitne v lete, ale na Floride môže doba kvitnutia trvať od jari do neskorej jesene.

SÚVISIACE VIDEO: Ako zasadiť orchideu

Má veľké hrubé listy a nápadné purpurovo červené kvety. Voňavé kvety podobné orchideám majú zvyčajne 10 až 15 centimetrov 3. Hoci sa v súčasnosti pestujú v mnohých oblastiach, pochádzajú z Hongkongu a všetky pestované stromy zrejme pochádzajú z jedného pestovaného v hongkonskej botanickej záhrade a široko sadeného v Hongkongu. Kong začína v List Bauhinia s dvojitým lalokom je tvarom podobný srdcu alebo motýľu, alebo ťavej stope – odtiaľ je všeobecný názov ťavia noha. Niektorí ľudia používajú listy na výrobu záložiek v nádeji, že im prinesú šťastie v štúdiu. Je sterilný, čo znamená, že vo všeobecnosti neprodukuje semená ani plody a je hybridom medzi Bauhinia variegata a Bauhinia purpurea.

Zdá sa, že JavaScript je vo vašom prehliadači zakázaný.

Tieto očarujúce stromy majú jedinečné dvojlaločné listy, ktoré v skutočnosti vyzerajú ako odpočívajúce motýle. Hong Kong Orchid stromy sú skvelé pre malé až stredne veľké záhrady, ako tieň alebo strom na ochranu súkromia v blízkosti terasy alebo terasy a pre stredné pásové výsadby na uliciach a diaľniciach. Zaujímavé je, že tieto stromy vôbec nesúvisia s rodinou orchideí. V skutočnosti sú vlastne príbuzné so strukovinami, teda hrachom obyčajným a fazuľou. V tomto článku budeme diskutovať o tom, ako môžete zasadiť a pestovať strom hongkonskej orchidey v austrálskej klíme. Stromy hongkonských orchideí sú po usadení tolerantné voči suchu a bohato kvitnú v suchej pôde.

Vyhľadávacie nástroje. Podrobné vyhľadávanie. Hľadajte podľa veľkosti, pôvodu, detailov, kultúrnych potrieb. Vyhľadávanie na webových stránkach.


Pozri si video: Presádzanie Phalaenopsis Orchidey - krok po kroku